ضمن عرض سلام و خیر مقدم به شما بازدید کننده گرامی

به استحضار می رساند شرکت راسخ رایانه با هدف فروش انواع کالا دیجیتال (نظیر کامپیوتر  ، لپ تاپ ، موبایل تبلت ، لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل ، تجهیزات شبکه و . . . ) با یاری خداوند متعال و با بهره گيری از کارشناسان و دانش آموختگان مجرب ،از بدو تاسيس تاکنون کالا و خدمات متنوعی را با توجه به موضوع فعاليت های شرکت  به جامعه بزرگ ايران ( سازمانها ، موسسات ، شرکت های دولتی و خصوصی و عموم مشتریان) ارائه نموده است .

نگرش مشتري ‌مداري حاكم بر فعاليت‌هاي گروه از همان ابتداي  راه موجب شده است تا افزايش خوشنودي مشتريان ، بهبود كيفيت محصولات و خدمات ،  نوآوري و خلاقيت مستمر براي ارايه‌ي خدمات و محصولات نوين ، افزايش كارآيي خدمات پشتيباني فني و رقابت سالم و اصولي بارقيبان جزو مهم‌ترين اصول و ارزش‌هاي شرکت می باشد.

در راستای ارائه محصولات متنوع و با کیفیت دو هدف  مهم  را همواره  مد نظر داشته ایم  : ابتدا  مشاوره  و  سپس تهيه . سعی ما بر اين است که تلفيقی صحيح از نياز ،کيفيت ، هزينه و خدمات پس ازفروش را در انتخاب محصولات لحاظ نمائيم .

شرکت راسخ رایانه در تلاش است تا در وهله اول ارائه سخت افزار و محصولات مناسب را مد نظر داشته باشد و در وهله بعد به پشتيبانی و حمايت از خريدار توجه شود.

شرکت راسخ رایانه آمادگی دارد تا هم بصورت عمده و هم بصورت تک فروشی محصولات خود  را ارائه دهد.

با یاری خداوند به زودی فروشگاه آنلاین شرکت نیز شروع به کار خواهد کرد و آماده فروش کالا به همه هموطنان عزیز خواهد بود.

همکاران محترم میتوانند جهت دریافت لیست قیمت همکار و عمده فروشی با شماره های شرکت و بخش ارتباط با ما ، با شرکت تماس حاصل نمایند.

 

 

دریافت لیست قیمت همکار

 
شرکت راسخ رایانه،تعمیرات فوق تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ،طراحی وب سایت،برنامه نویسی رایگان کامپیوتر،راه اندازی شبکه های کامپیوتری،آمپلی فایر برای ماشین
شرکت راسخ رایانه،تعمیرات فوق تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ،طراحی وب سایت،برنامه نویسی رایگان کامپیوتر،راه اندازی شبکه های کامپیوتری،آمپلی فایر برای ماشین
 
logo-samandehi